×

Šriftas:

Fonas:

Iliustracijos:

2023-09-04
renginys: 2023-10-20

Tarnyba kviečia į konferenciją „Etika akademinėje aplinkoje 2023“

2023 m. spalio 20 d. kviečiame akademinę bendruomenę į kasmetinę konferenciją „Etika akademinėje aplinkoje 2023“, skirtą Pasaulinei etikos dienai paminėti. Konferencijos metu dėmesys bus skiriamas akademiniam sąžiningumui bei dirbtinio intelekto etikai akademinėje aplinkoje.

Data ir laikas: 2023 m. spalio 20 d. Preliminari konferencijos programa pateikiama čia.

Konferencija vyks gyvai, nuotoliniu būdu transliuojama nebus ir jos įrašas nebus daromas. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai po renginio elektroniniu paštu.

Dalyvių skaičius ribojamas, todėl prašome registruotis iš anksto iki 2023 m. rugsėjo 29 d.

Registruokis į renginį

    Privatumo politika

    Registruodamasis (-i) į Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos (toliau – Tarnyba) renginį dalyvis (-ė) sutinka, kad Tarnyba tvarkytų jo (-os) duomenis registracijos, dalyvių informavimo ir kitais su renginio organizavimu susijusiais tikslais. Informuojame, kad renginio metu dalyviams bus viešai prieinami dalyvių sąrašai, siekiant gauti patvirtinimą apie dalyvavimą. Renginys bus fotografuojamas. Informacija kartu su fotografuota medžiaga bus viešai skleidžiama Tarnybos interneto svetainėje, metinėje veiklos ataskaitoje ir (ar) visuomenės informavimo priemonėse, siekiant informuoti apie renginį.

    Pateikiant šią registracijos formą bus gaunami Tarnybos naujienlaiškiai (4 kartus per metus).