2020-04-16
renginys: 2020-05-13

Registracija į mokymus „Vadovavimas doktorantams“ (anglų k.)

Kviečiame į Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos organizuojamus online mokymus „Vadovavimas doktorantams“ (anglų k.), vyksiančius gegužės 13 d. (trečiadienį) 14.30–18.30 val. per Zoom platformą. Mokymuose bus kalbama apie vadovavimo atsakomybę ir galimus interesų konfliktus, akademinius santykius tarp vadovo ir doktoranto, kylančias problemas vadovaujant doktorantui, vadovavimą doktorantui kaip akademinio nesąžiningumo prevencijos priemonę.

Lektoriai – Austrijos mokslinių tyrimų sąžiningumo agentūros Administracinio biuro vadovė dr. Nicole Foeger ir Austrijos mokslinių tyrimų sąžiningumo agentūros Administracinio biuro ekspertas Armin Schmolmueller.

Apie seminaro lektorius:

Nicole Foeger yra įgijusi biochemijos mokslų daktaro laipsnį ir dirbo tyrėja Vienos medicinos universitete, Vokietijos vėžio tyrimų centre Heidelberge (Vokietija) ir Bazelio universitete (Šveicarija). Vėliau ji taip pat įgijo viešųjų ryšių magistro laipsnį. Nuo 2010 m. ji yra Austrijos mokslinių tyrimų sąžiningumo agentūros Administracinio biuro vadovė ir užsiima mokslinių tyrimų sąžiningumo veikla nacionaliniu lygmeniu: rengia mokslo darbuotojams mokymus, konsultuoja mokslinių tyrimų sąžiningumo klausimais ir remia nepriklausomą nacionalinę komisiją, kuri tiria galimus mokslinių tyrimų sąžiningumo pažeidimus. 2012–2018 m. Nicole Foeger buvo išrinkta Europos mokslinių tyrimų sąžiningumo tarnybų tinklo (ENRIO) pirmininke. Kaip projekto partnerė ar patariamosios tarybos narė dalyvauja keliose Europos iniciatyvose ir ES projektuose dėl mokslinių tyrimų sąžiningumo. Nuo 2018 m. gegužės mėn. Nicole taip pat yra Pasaulinės mokslinių tyrimų sąžiningumo fondo konferencijos (WCRIF) narė.

 

Armin Schmolmueller, vykdydamas magistrantūros programą „Taikomoji psichologija: darbas, švietimas ir ekonomika Vienos universitete“, įgijo mokslinių tyrimų ir mokymo patirties švietimo psichologijos ir vertinimo srityje. Jo tyrimas buvo susijęs su motyvacijos ugdymo galimybėmis švietimo ir profesinėje aplinkoje; taip pat savireguliacijos priemonėmis mokymosi kompetencijoms vertinti ir skatinti. Baigęs studijas, jis konsultavimo įmonėje sukūrė e. mokymosi kursus. Nuo 2018 m. birželio mėn. Armin Schmolmueller dirba Austrijos mokslinių tyrimų sąžiningumo agentūros Administraciniame biure. Jis kuria internetinę mokomąją medžiagą ES projektui VIRT2UE. Armin yra atsakingas už mokymų koncepciją ir jos įgyvendinimą siekiant palengvinti dalijimąsi gerąja moksline praktika.

 

 


Registruokis į renginį

    Registracija sustabdyta! Dėkojame už domėjimąsi renginiu!